Plenery muzyczne - intrygują Cię genialni muzycy uliczni? A może marzysz o oryginalnym recitalu na plaży? Plener będzie naszym żywiołem zarówno w dzień - podczas licznych ćwiczeń i nauki nowych piosenek - jak i wieczorami, gdy będziemy dawać spontaniczne koncerty w samym sercu wakacyjnego kurortu. W programie również plażowe jam session wraz z Uczestnikami Pleneru Gitarowego. Emocjonujące bitwy na głosy i wdzięczna publiczność z całego świata na długo pozostaną w pamięci!
Kształcenie słuchu - absolutnie niezbędne zajęcia dla pasjonatów muzyki pomogą zrozumieć i skutecznie zgłębić tajniki teorii po to, by doskonale wykorzystać ją w praktyce. W programie elementy muzyczne (melodia, harmonia, rytm, dynamika, artykulacja, forma i barwa dźwięku), dyktanda melodyczne i rytmiczne.
Emisja głosu - podczas warsztatów nasi Uczestnicy spróbują opanować prawidłową technikę emisji głosu, nauczą się sposobów dbania o głos jako narzędzia do wydobywania dźwięku. Dowiesz się, jak rozgrzewać głos, jak opanować drżenie przy trudnej sztuce łączenia oddechu z ruchami rąk i tułowia, równomiernego rozkładania siły oddechu oraz ekonomicznego zużywania strun głosowych. Ponadto w programie - praca nad brzmieniem głosu, elastycznością i siłą poszczególnych narządów artykulacyjnych, zwiększeniem dźwięczności i nośności głosu.
Impostacja głosu - to prawidłowe ustawienie głosu. Jest to pojęcie znacznie szersze niż emisja głosu - to podstawa warsztatu każdego Wokalisty. W programie - dążenie do uzyskania naturalnej emisji głosu, rozszerzenie skali głosowej, zwiększanie siły i kształcenie barwy głosu, ekonomia oddechu, ćwiczenia na tekstach mówionych i śpiewanych.
Dykcja - czyli zajęcia pomagające usprawnić aparat mowy, ćwiczenie umiejętności synchronizowania pauz oddechowych z tekstem, poprawna artykulacja i akcentowanie. W tym bloku także zabawne łamańce językowe oraz indywidualne konsultacje z Instruktorem.
Wokal indywidualny i zespołowy - śpiew solowy różni się znacznie od zespołowego. Ten pierwszy daje większe możliwości ekspresji i wyrażenia własnej osobowości scenicznej. Drugi wymaga dyscypliny, uwagi i umiejętności słuchania. W programie - nauka śpiewania na głosy, a capella, z instrumentem oraz z podkładem muzycznym.
Style muzyczne - pop, soul, jazz, rock, hip hop, country, funky, blues, poezja śpiewana, gospel, piosenka aktorska - każdy styl wymaga innej techniki śpiewu. Na zajęciach nasi Uczestnicy nauczą się wykorzystywać atuty własnego głosu w poszczególnych stylach oraz zdobędą wiedzę teoretyczną na temat każdego gatunku. Nie zabraknie też czasu na nowe aranżacje znanych utworów, a także przegląd bułgarskiej sceny muzycznej.
Studium musicalu -zaczniemy od budowania zespołu, następnie elementarne zadania aktorskie inspirowane muzyką, kompendium wiedzy o sztuce musicalowej, projekcje najsłynniejszych przebojów musicalowych Wszystko to pomoże swobodnie połączyć sceniczny image, ekspresję ruchową z wokalną i świetnie zaprezentować się podczas finałowego koncertu plenerowego.
Aktywne plażowanie - Słoneczny Brzeg słynie z urokliwych plaż i rozkosznie lazurowego morza, dlatego grzechem byłoby nie skorzystać z możliwości aktywnego plażowania. W ramach relaksu proponujemy kąpiele w morzu i w basenie, grzanie ciał na gorącym piasku, turniej piłki wodnej, siatkówkę plażową, aquagym, długie spacery brzegiem morza, imprezy taneczne na plaży, gry i zabawy integracyjne.
Zajęcia otwarte - Interkamp to interdyscyplinarna góra rozmaitości, dlatego naszym Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będą mogli przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów. W ten sposób umożliwiamy poznanie nieznanej dziedziny sztuki, nową aktywność twórczą, a także dajemy szansę na odkrycie kolejnej Interkampowej pasji.
Pokaz finałowy - zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. W ostatni wieczór obozu, podczas kameralnego przeglądu, poszczególne obozy zaprezentują rezultaty swojej pracy twórczej. Tym razem finał odbędzie się w plenerze. W programie koncert gitarowy i wokalny, spektakl teatralny, wystawa prac plastycznych oraz prezentacja zdjęć z pleneru fotograficznego.
Każdy pokaz finałowy jest niepowtarzalnym i szalenie ważnym wydarzeniem kulturalnym. Zadziwia konceptami artystycznymi, wysokim poziomem umiejętności Uczestników i niezwykłą atmosferą.
Podczas gali finałowej Kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki - nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie dla Uczestników wyróżniających się Pasją i zaangażowaniem.
Uwaga!
Termin na miejscu - wyjazd dzień szybciej z Polski, powrót dzień później.
Poszczególne dopłaty realizowane będą przy grupie min. 20 osób. Opłatę za dodatkowe atrakcje można uiścić przed i w trakcie trwania obozu.
Terminy i ceny
Cena podstawowa
Wolne miejsca
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66 a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
Zakwaterowanie
Hotel Rio Verde
hotel nad Morzem Czarnym w południowej części Słonecznego Brzegu, 500 m do piaszczystej plaży i 3 min od słynnej plaży Cacao Beach! Klimatyzowane apartamenty z pełnym węzłem sanitarnym, balkonem, TV, lodówką. Do dyspozycji Uczestników restauracja, basen i ogród.
Wyżywienie
cztery posiłki dziennie (4P)
4 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). All inclusive Light. Bar - napoje bezalkoholowe do 22.30. Wszystkie napoje bezalkoholowe są bezpłatne do 4 posiłków. Poza nimi bezpłatnie serwowana woda i soki. Od obiadokolacji dnia pierwszego do śniadania dnia ostatniego. Suchy prowiant na drogę powrotną.
Cena zawiera
Zakwaterowanie (7 noclegów), wyżywienie 4 razy dziennie, bardzo aktywny program, opiekę kadry, instruktorów, lekarza obozowego 24h/dobę, pakiet Uczestnika Interkampu, śpiewnik, ubezpieczenie NNW (10 000 zł ), KL Signal Iduna, VAT.
Mile widziane Twoje propozycje podkładów muzycznych i tekstów piosenek. Ponadto - obowiązkową kaucję zwrotną (10 euro), plecak, wygodne buty do wycieczek pieszych oraz obuwie sportowe, gorsze spodnie i bluzę do zajęć terenowych, nieprzemakalną kurtkę, ciepły sweter lub polar, ręcznik plażowy, strój kąpielowy, krem z filtrem UV, letnie nakrycie głowy (czapkę lub chustkę), okulary przeciwsłoneczne. Należy także wziąć paszport lub dowód osobisty oraz poprawnie wypełnioną kartę kolonijną (z numerem PESEL).
Podsumowanie
Nowa rewelacyjna miejscówka na zagraniczny Interkamp! Wyobraź sobie żywiołowe popisy wokalne dla międzynarodowej publiczności, muzyczne improwizacje na plaży o zachodzie słońca Niech bułgarski klimat i bajeczne otoczenie będą dobrym motywatorem do pracy nad Pasją! Orientuj się - liczba miejsc poważnie ograniczona!