Wyżywienie | |
Nocleg | |
Realizacja programu |
Biuro czynne Pn - Pt 9:00-17:00
Newsletter | Kontakt z Nami
Jak zarezerwować?
Oferta na Zamówienie!
Karpacz to jedna z najbardziej znanych miejscowości Karkonoszy leżąca u stóp najwyższego szczytu – Śnieżki. Warte odwiedzenia są: skandynawski kościółek Wang, Muzeum Zabawek oraz Muzeum Sportu i Turystyki. W odległości ok. 2 km znajduje się miasteczko kowbojskie Western City.
Cisza,wciąż zmieniające się krajobrazy, w zależności od oświetlenia czy pory dnia, połączone z szumem krystalicznie czystych potoków i wodospadów spadających w otoczeniu granitowych skał sprawiają, że Karpacz jest miejscem chętnie odwiedzanym przez cały rok.
Karpacz to drugi co do wielkości ośrodek narciarstwa w Karkonoszach. W samym Karpaczu jest kilkanaście małych wyciągów orczykowych i talerzykowych umożliwiających jazdę nawet początkującym narciarzom.
Dla zwolenników narciarstwa biegowego polecamy trasę biegową w Karpaczu Górnym. Dla początkujących do dyspozycji jest kilkanaście stoków narciarskich w tym cztery z nich to stoki sztucznie naśnieżane. Wszystkie wyposażone są w wyciągi orczykowe lub zaczepowe. Ich usytuowanie w każdej części miasta sprawia, że dotarcie na stok i powrót do miejsca zamieszkania nie stanowi najmniejszego problemu, a na zjazdy można przeznaczyć tyle czasu, ile tylko chce.
os. dorosła | dziecko 4-15 lat (na dostawce, przy 2 rodzicach) | dziecko 4-15 lat (na osobnym spaniu, przy 1 rodzicu) | Osoba dorosła w pokoju 1-os. | Wolne miejsca |
---|
Prześlij do nas Zapytanie lub zadzwoń +48 12 648 99 77, 647 11 88, 647 22 66
a przedstawimy Ci aktualnę ofertę cenową i dostępne wolne terminy.
GOŁĘBIEWSKI **** to najnowocześniejszy obiekt w Karpaczu. Położony jest na wysokości około 800 m n.p.m. u podnóża najwyższego szczytu gór Karkonoszy – Śnieżki. Ze względu na swoje położenie i przepiękną panoramę gór jest doskonałym miejscem wypoczynku zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Bogata oferta atrakcji hotelowych takich jak: Park Wodny Tropikana (kompleks basenów, saun, jacuzzi i zjeżdżalni), Kręgielnia, Salon Gier, Klub Nocny, Klub dla Dzieci pozwoli na fantastyczne spędzenie czasu.
Bogata oferta sprawia, że stanowi on doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku dla gości indywidualnych z rodzinami, a także konferencyjno - biznesowych.
Zakwaterowanie: obiekt dysponuje 902 pokojami - część z nich to apartamenty i pokoje typu studio. Każdy pokój jest klimatyzowany i posiada balkon. Standardowo pokoje wyposażone są w: dwa oddzielne jednoosobowe łóżka, szafę lub garderobę, lodówkę, telefon, telewizor, Internet, sejf.
Dla rodzin z małymi dziećmi przygotowane są łóżeczka dziecięce, wanienki, czajniki elektryczne.
Wyżywienie: do dyspozycji gości oddane są trzy restauracje w różnorodnym klimacie, a także przestronna Kawiarnia Patio.
wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiady - bogaty bufet szwedzki)
Dojazd własny do obiektu
- 4 lub 7 noclegów
- wyżywienie 2 x dziennie (śniadania i obiady - bogaty bufet szwedzki)
- świąteczne potrawy
- uroczysta Kolacja Wigilijna
- korzystanie z Parku Wodnego Tropikana
- zajęcia w Klubie dla Dzieci
- dyskoteki w Klubie Nocnym
- dancing od godz. 20:00 (piątek, sobota)
- świadczeń nie zawartych w ofercie
Informacje dodatkowe:
- Doba hotelowa od 14:00 do 12:00
- Pobyt od obiadu do śniadania
- Istnieje możliwość wykupienia opcji All Inclusive
ul. Bulwarowa 35d/42, 31-751 Kraków (Nowa Huta)
+48 12 6489977, +48 12 6472266
+48 12 6471188, +48 12 6813692
fax.: +48 12 391 72 03
bok@ecotravel.pl
godz. otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09:00-17:00
Sobota - Niedziela: nieczynne
Zapisz się do Newsletter Ecotravel
Biuro Podróży EcoTravel z Krakowa (Nowa Huta) - lato i zima, wakacje i ferie zimowe, urlop na plaży i wyjazdy na narty - sprawdzona oferta turystyczna - obozy młodzieżowe, wczasy, wycieczki objazdowe, wyprawy, Wycieczki Egzotyczne, pielgrzymki, sylwester, święta, weekendy, rejsy wycieczkowe, wczasy zdrowotne, wczasy spa, wczasy dla seniora oraz kolonie, obozy letnie, obozy zimowe, obozy narciarskie, obozy snowboardowe, zimowiska, zielone szkoły, wycieczki szkolne. m.in. Ojcowski Park Narodowy. Organizujemy imprezy integracyjne, pikniki i spotkania firmowe. Posiadamy wycieczki w ofertach last minute, first minute i promocje. Sprzedajemy i rezerwujemy bilety promowe, bilety lotnicze i bilety autokarowe. Oferujemy wycieczki last minute do krajów basenu morza śródziemnego jak Egipt, Tunezja, Grecja, Włochy, Hiszpania, Chorwacja, Portugalia, Turcja, Francja, Czarnogóra, Maroko oraz innych jak Norwegia, Szwecja, Finlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Austria, Słowacja, Ukraina, Bułgaria, Węgry, Rumunia, Belgia, Holandia, Irlandia, Wielka Brytania, Dania, Islandia, Monako.
Opublikowane na stronach internetowych www.ecotravel.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.